Предлошка:Ако

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{ safesubst:p{{ safesubst:#if{{{1}}}:{{{2}}}|1|2}}|{{{3}}}|}}

Икона за документација Документација за предлошка[создај]