Предлошка:Јазици на

Од Википедија — слободната енциклопедија
{{country data {{{country}}}|country flagicon2|variant=|size=}} Јазици во {{{country}}} {{country data {{{country}}}|country flagicon2|variant=|size=}}
[[Демографија на {{{country}}}]]
Икона за документација Документација за предлошка[создај]