Податотека:Lazar Komarcic - Pretci i potomci.pdf

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија
Оди на страница
следна страница →
следна страница →
следна страница →

Изворна податотека(781 × 1.168 пиксели, големина: 65,69 МБ, MIME-тип: application/pdf, 254 страници)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: Lazar Komarčić - Ancestors and Descendants
Српски / srpski: Лазар Комарчић - Претци и потомци
Датум
Извор
This media file is produced by the University Library Svetozar Marković.
Автор Lazar Komarčić

Лиценцирање

Public domain

Ова дело е во јавна сопственост и во земјите и подрачјата каде авторските права важат додека е жив авторот плус 70 години или пократко.


Ова дело е во јавна сопственост во САД бидејќи е издадено пред 1 јануари 1928 г.

Описи

Опишете во еден ред што претставува податотекава
Ancestors and Descendants

Предмети прикажани на податотекава

прикажува

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:52, 19 март 2019Минијатура на верзијата од 15:52, 19 март 2019781 × 1.168, 254 страници (65,69 МБ)DraganapopovicUser created page with UploadWizard

Податотекава се користи во следнава страница:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Метаподатоци