Податотека:Ijn surgeon.JPG

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ijn_surgeon.JPG(268 × 427 пиксели, големина: 21 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис

IJN Surgeon Performing Cardiothoracic Surgeries

Датум (датум на изворното подигање)
Извор сопствено дело
Автор Original uploader was IJNMis01 at en.wikipedia
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)

Released under the GNU Free Documentation License.

Лиценцирање

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна11:45, 23 мај 2008Минијатура на верзијата од 11:45, 23 мај 2008268 × 427 (21 КБ)IJNMis01{{Information |Description= |Source=self-made |Date= |Author= IJNMis01 |Permission= |other_versions= }}

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: