Податотека:Flag of the Comoros (1992-1996).svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Изворна податотека(SVG податотека, номинално 1.024 × 614 пиксели, големина: 2 КБ)
Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис[уреди]

Опис

Flag of the Comoros (1992-1996).

Датум
Извор Self-drawn in CorelDraw, based on FOTW.
Автор Mysid

Лиценцирање[уреди]

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна02:56, 15 март 2018Минијатура на верзијата од 02:56, 15 март 20181.024 × 614 (2 КБ)Tcfc2349fixed
13:14, 20 ноември 2006Минијатура на верзијата од 13:14, 20 ноември 20061.023 × 614 (2 КБ)Mysid{{Information |Description=Flag of the Comoros (1992-1996). |Source=Self-drawn in CorelDraw, based on [http://www.fotw.net/flags/km_1992.html FOTW]. |Date=November 20, 2006. |Author=Mysid |Permission= |other_versions= }} [[Categor

Податотекава се користи во следниве 2 страници:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Погледајте ја останатата глобална употреба на податотекава.

Метаподатоци