Податотека:Albania location Kukës.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 508 × 1.002 пиксели, големина: 197 КБ)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
English: Albania location Kukës.
Датум
Извор сопствено дело
Автор
TheEmirr-Logo.png

Лиценцирање

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
w:mk:Криејтив комонс
наведи извор
Оваа податотека е под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор 3.0 Нелокализирана.
Можете:
  • да споделите – да го умножувате, распространувате и емитувате делото
  • да преработувате – да преработувате
Под следните услови:
  • наведи извор – Ќе мора да дадете прикладен припис, да ставите врска до лиценцата и да укажете дали има направено промени. Ова може да биде направено на било кој разумен начин, но без да оддава впечаток дека лиценцодавецот стои зад Вас и Вашата употреба.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:52, 30 март 2010Минијатура на верзијата од 18:52, 30 март 2010508 × 1.002 (197 КБ)The Emirr{{Information |Description={{en|1=Albania location Kukës.}} |Source={{own}} |Author={{click|image=TheEmirr-Logo.png|link=User:The Emirr|width=60px|height=60px}} |Date=2010-03-30 |Permission={{The Emirr}} |other_versions= }} Category:Albania [[Catego

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката