Податотека:Adolf Eichmann (signature).svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 292 × 53 пиксели, големина: 7 КБ)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис
English: Adolf Eichmann
Датум
Извор http://www.trialrun.com/nazi_leader_profiles/profiles-imaps/adolf_eichmann-imap1.jpg
Автор Adolf Eichmann
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)
PD-icon.svg За оваа слика не важат авторски права и затоа е во јавна сопственост, бидејќи таа во целост се состои од информации кои се општа сопственост и не содржи никакво оригинално авторство.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна23:08, 30 јануари 2010Минијатура на верзијата од 23:08, 30 јануари 2010292 × 53 (7 КБ)McSushcode cleanup
00:57, 19 ноември 2009Минијатура на верзијата од 00:57, 19 ноември 2009292 × 52 (104 КБ)Connormah{{Information |Description={{en|1=Adolf Eichmann}} |Source=http://www.trialrun.com/nazi_leader_profiles/profiles-imaps/adolf_eichmann-imap1.jpg |Author=Adolf Eichmann |Date= |Permission={{PD-ineligible}} |other_versions= }}

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: