Податотека:Рејтинг Карлсен.pdf

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.422 × 960 пиксели, големина: 142 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис

Опис
Македонски: Графички приказ на движењето на рејтингот на Магнус Калрлсен
Датум
Извор сопствено дело
Автор Kiril Simeonovski

Лиценцирање

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна03:20, 13 јануари 2010Минијатура на верзијата од 03:20, 13 јануари 20101.422 × 960 (142 КБ)Kiril Simeonovski{{Information |Description={{mk|1=Графички приказ на движењето на рејтингот на Магнус Калрлсен}} |Source={{own}} |Author=Kiril Simeonovski |Date=13 January 2010 |Permission= |o

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци