Податотека:Östergötland County.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Östergötland_County.png(564 × 545 пиксели, големина: 21 КБ, MIME-тип: image/png)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис
English: Map showing the municipalities in Östergötland County
Svenska: Karta över kommunerna i Östergötlands län
Датум
Извор Statistics Sweden. Extraction from the PDF file at Image:Municipality borders of Sweden with names and codes from SCB 2005.pdf
Автор Statistics Sweden
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)

http://www.scb.se/templates/Listning2____189240.asp

© Праводржецот на оваа податотека, SCB, дозволува секому да ја користи за било која цел, под услов да биде соодветно наведен. Дозволено е нејзино распространување, правење на изведени дела, комерцијална употреба и сите други цели.
Авторство: SCB

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:44, 5 октомври 2005Минијатура на верзијата од 13:44, 5 октомври 2005564 × 545 (21 КБ)Fred J* Municipalities in w:Östergötland County. Source is a publication by Statistics Sweden (''SCB''), www.scb.se, an extration from the PDF file at Image:Municipality borders of Sweden with names and codes from SCB 2005.pdf {{PD}} [[category:Co

Следнава страница ја користат податотекава:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: