НУ Центар за култура „Григор Прличев“ - Охрид

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

НУ Центар за култура „Григор Прличев“ - Охрид е македонска културна институција со статус на национална установа.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]

Наводи[уреди | уреди извор]