Модул:Location map/data/Полска

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Документацијата за овој модул можете да ја создадете на Модул:Location map/data/Полска/док

return {
	name = 'Полска',
	top = 55.2,
	bottom = 48.7,
	left = 13.8,
	right = 24.5,
	image = 'Poland adm location map.svg',
	image1 = 'Relief Map of Poland.svg',
}