Модул:Location map/data/Ирска

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Документацијата за овој модул можете да ја создадете на Модул:Location map/data/Ирска/док

return {
	name = 'Ирска',
	top = 55.6,
	bottom = 51.2,
	left = -11.0,
	right = -5.0,
	image = 'Ireland adm location map.svg',
	image1 = 'Ireland relief location map.png'
}