Модул:Location map/data/Боливија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Документацијата за овој модул можете да ја создадете на Модул:Location map/data/Боливија/док

return {
	name = 'Боливија',
	top = -9.0,
	bottom = -24.0,
	left = -71.0,
	right = -56.8,
	image = 'Bolivia adm location map.svg',
	image1 = 'Bolivia physical map.svg'
}