Корисник:Zhile

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

My talk page on hr.wiki

Википедија:Вавилон
hr Ovaj suradnik govori hrvatski kao materinski jezik.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
it-2 Questo utente può contribuire con un italiano di livello intermedio.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.

Sunset above pula harbour.JPG