Корисник:Tjmoel

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Hi I am a wikipedian from Indonesia. You can find me here or send me message here.

Thanks !!!

Википедија:Вавилон
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
Предлошка:Корисник id