Корисник:Soulbot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Wikipedia:Babel
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
Предлошка:User nb
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.

This is a robot run by Soulkeeper.

Please use my Norwegian (bokmål/riksmål) talk page if you want to contact me.

This is a pywikipedia bot for interactively correcting Interwiki-links.