Корисник:Shikai shaw

Од Википедија — слободната енциклопедија

Meta - Commons - MediaWiki - Wikipedia (en) - Wikipedia (ja) - Wikt - Quote - Books - Source - News - Travel - Species - Cities

Википедија:Вавилон
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
en-1 This user is able to contribute with a basic level of English.
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.

shikai shaw is a Japanese Wikipedian.