Корисник:Pigsonthewing

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Кориснички информации за јазици
en-N This user has a native understanding of English.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик

Please see en:User:Pigsonthewing

{{Нормативна контрола}}