Корисник:PetarM

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Петар ќе ви помогне троа по троа. Јас сум од српската википедија, каде ми се наоѓа статијата : мојата оригинална статија.