Корисник:Muro de Aguas

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Википедија:Вавилон
es Este usuario habla español
como lengua materna
.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
fr-1 L'utilisateur parle
français niveau débutant
Пребарајте ги корисничките јазици

Hello. I'm a Spanish sysop. You can see my userpage in es:User:Muro de Aguas and post your comments on my talk page. Thanks.