Корисник:MkEditor12

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-4 This user speaks English at a near-native level.