Корисник:Medarski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

North-Macedonia-map-with-flag.gif

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.

Гргр.jpg