Корисник:Manubot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Bot operated by User:Manumg. Home wiki is Malayalam Wikipedia.

Used for updating interwiki links using pywikipedia/interwiki.py.