Корисник:Liberation~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пример 1
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Aries Овој корисник е ОВЕН.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.