Корисник:Kutni Rez

Од Википедија — слободната енциклопедија
hr Ovaj suradnik govori hrvatski kao materinski jezik.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.