Корисник:Huldra

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

"When you have to retweet your shitty pseudo-thinkpiece three times because no one cares." Katherine Maher, enforcer of "safe space" (LOL!!!!!!) on Wikipedia.