Корисник:GjorgjiP

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Кориснички кутии
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
Wikidata-logo.svgОвој корисник има страница на Википодатоците.
Candle Memorial For Deceased Wikipedians.PNG

Корисничка страница на починат Википедијанец.

Ѓорѓи Поп Ѓорѓиев (13 септември 1984 - 23 октомври 2020)


Здраво