Корисник:GjorgjiP

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Кориснички кутии
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  Wikidata-logo.svgОвој корисник има страница на Википодатоците.
  Candle Memorial For Deceased Wikipedians.PNG

  Корисничка страница на починат Википедијанец.

  Ѓорѓи Поп Ѓорѓиев (13 септември 1984 - 23 октомври 2020)


  Здраво