Корисник:Ffffnm

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ова е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:Ffffnm.

chaus
Кориснички информации за јазици
zh-N 中文是这位用户的母语
zh-Hans-CN-N 中文(中国大陆)是这位用户的母语
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
en-1 This user has basic knowledge of English.
ja-1 この利用者は初級日本語ができます。
zh-Hans-5 这位用户的简体中文达到专业水平
zh-Hant-4 這位使用者會接近母語水準的 繁體中文
lzh-2 此君有志文言也。
zh-Hant-TW-3 這位用戶有高等台式中文知識。
yue-1 呢位用戶有基本廣東話知識。
zh-Hant-HK-1 這位用戶有基本港式中文知識。
Корисници по јазик