Корисник:Dragan.milcevski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.Stub.png

Драган Милчевски[уреди | уреди извор]

можете да впишете нешто за Вас, како и имињата на статиите кои сте ги напишале или планирате да ги напишете. Исто така можете да ставите вавилон табела и кориснички кутии со цел другите да знаат кои јазици ги познавате / зборувате, што Ве интересира, со што се занимавате и сл.

Ова е само совет, можете слободно да ја избришете оваа порака.

Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици