Корисник:DonRumata

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
ru-N Русскийродной язык этого участника.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
Корисници по јазик
Wikipedia Administrator.svgThis user is an administrator on the Russian Wikipedia (verify·CA).
Wikipedia Administrator.svgThis user is an administrator on the Russian Wiktionary (verify·CA).
Wikipedia bureaucrat.svgThis user is an bureaucrat on the Russian Wiktionary (verify·CA).
TAThis Tech Ambassador monitors changes that may affect Russian Wiktionary.
Ова е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:DonRumata.