Прејди на содржината

Корисник:Damjanc

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Основни податоци:


  • Име и презиме: Дамјан Цингарски
  • Позиција: нема
  • Занимање: архитект
  • Интереси: аикидо, архитектура, природа и општество