Корисник:Arsov Filip

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Филип Арсов -студент на факултетот по информатика во Штип (УГД)

en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-4 Овој корисник зборува македонски скоро како мајчин јазик.