Корисник:Andrijana.g

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Zdravo, jas sum Andrijana Grkovska, studiram na Filozofski fakultet vo Skopje, a smer mi e istorija so arhivistika.