Корисник:Саша Стефановић

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Википедија:Вавилон
sr Матерњи језик овог корисника је српски језик.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-1 Корисникот почетнички зборува македонски.

За повеке информација гледајте овде