Категорија:Стандарди на W3C

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.

H

  • [×] HTTP(1 С)

X

  • [+] XML(1 К, 5 С)

Страници во категоријата „Стандарди на W3C“

Прикажани се 2 од вкупно 2 страници во категоријата.

C

S