Категорија:Корисник oc

Од Википедија — слободната енциклопедија

Корисниците во категоријава укажуваат познавање на јазикот „окситански“.

Страници во категоријата „Корисник oc“

Прикажани се 2 од вкупно 2 страници во категоријата.