Категорија:Корисник nb

Од Википедија — слободната енциклопедија

Корисниците во категоријава укажуваат познавање на јазикот „норвешки букмол“.

Страници во категоријата „Корисник nb“

Прикажани се 2 од вкупно 2 страници во категоријата.