Категорија:Корисник nb

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Корисниците во категоријава укажуваат познавање на јазикот „норвешки букмол“.

Оваа категорија моментално не содржи страници или податотеки.