Зрлевска Чешма

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Зрлевска Чешма is located in Република Македонија
Зрлевска Чешма
Зрлевска Чешма
Зрлевска Чешма (Република Македонија)

Зрлевска Чешма е чешма во Република Македонија, со следниве географски координати: латитуда 41o 39' 47'', лонгитуда 22o 43' 41''.