Гласен Текстилец

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од ГЛАСЕН ТЕКСТИЛЕЦ)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
„ГЛАСЕН ТЕКСТИЛЕЦ“
Здружение на граѓани од текстилната, кожарската и чевларската индустрија
Место
Општина: Штип
Место: Штип
Основни информации
Контакт информации
Портал [http://Гласен Текстилец Гласен Текстилец]
е-пошта glasentekstilec@gmail.com

Здружение на граѓани на текстилната, кожарската и чевларската индустрија „Гласен Текстилец“ од Штип.

Историјат[уреди | уреди извор]

Цели и задачи на здружението[уреди | уреди извор]

Мисија и визија[уреди | уреди извор]

Линкови[уреди | уреди извор]

Веб страна на „Гласен Текстилец“ Facebook фан страна