Прејди на содржината

Бакнеж за добра ноќ (филм)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Бакнеж за добра ноќ е американски филм, во режија на Рени Харлин. Главните улоги ги играат: Џина Дејвис и Семјуел Л. Џексон.

Содржина

[уреди | уреди извор]

По еден непријатен удар во главата, на Саманта ѝ доаѓаат запрепастувачки сеќавања од минатото...[1]

  1. „Бакнеж за добра ноќ“, Антена, број 888, 3.7.2015, стр. 14.