Шаблон:Location map-line/draw line

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


Икона за документација Шаблонска документација

Овој шаблон се користи во {{ПолКарта-линија}} за исцртување на вертикални и хоризонтални линии.