Шаблон:Cycling data BAR

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација

Шаблон:Cycling data BAR е собиралиште на внатрешни податоци, кој не треба да биде директно вклучен. Непосредно се користи од шаблонот {{ct}}.

Стандардни параметри

Име на параметар Вредност
линк од тимот Барловорлд (велосипедски тим) Име на главна статија (Барловорлд (велосипедски тим))
име на тимот Барловорлд

Варијации на име

Година Име
2003 Барловорлд
2004 Барловорлд
2005 Барловорлд
2006 Барловорлд
2007 Барловорлд
2008 Барловорлд
2009 Барловорлд