Шаблон:Историја на земја-страничник

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Шаблон:Country history)
Прејди на: содржини, барај
Икона за документација Шаблонска документација[создај]
[[Историја на {{{country}}}|Историја на {{{country}}}]]

Дел од [[:Категорија:{{{country}}}|темата]]
{Шаблон:Data99

[[:Портал:{{{country}}}|{{{country}}} Портал]]
 п • р • у