Шаблон:Население низ историјата/Ред

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

! style="text-align: center; padding: 1px; border-bottom: 1px solid #bbbbbb;" | {{{1}}} | style="text-align: right; padding: 1px; border-bottom: 1px solid #bbbbbb;" | {{{2}}}

—