Шаблон:Корисник Русија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of Russia.svg Овој корисник живее во Русија.
Овој шаблон е за корисници кои живеат во Русија.