Шаблон:Корисник Германија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of Germany.svg Овој корисник живее во Германија.
Овој шаблон е за корисници кои живеат во Германија.