Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Пример
  • Зачленет: 06:09, 17 април 2013 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 66
  • Број на приврзани сметки: 3
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ru.wikipedia.org06:09, 17 април 2013домашно вики(?)66
ru.wikimedia.org13:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikiversity.org13:46, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0