Предлошка:Албанија-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: bg, cs, el, fi, lt, no, ro, ru, sv, zh
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > [[Слика:Flag of Albania.svg|30px...)
 
с (Бот Додава: bg, cs, el, fi, lt, no, ro, ru, sv, zh)
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > [[Слика:Flag of Albania.svg|30px|Албанија]]</td ><td >''&nbsp;
''Оваа статија поврзана со [[Албанија]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Никулци за Албанија<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[bg:Шаблон:Албания-мъниче]]
[[cs:Šablona:Pahýl - Albánie]]
[[el:Πρότυπο:Αλβανία-επέκταση]]
[[en:Template:Albania-stub]]
[[fi:Malline:Tynkä/Albania]]
[[lt:Šablonas:Albanija-stub]]
[[no:Mal:Albaniastubb]]
[[ro:Format:Ciot-Albania]]
[[ru:Шаблон:Albania-stub]]
[[sv:Mall:Albanienstub]]
[[zh:Template:Albania-stub]]
</noinclude>
58.155

уредувања

Прегледник