Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
граматика
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(јус когенс)
 
с (граматика)
Jus Cogens имепративни норми и пронципипринципи
 
 
164

уредувања

Прегледник