Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1100-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: ar, be-x-old, br, cy, es, et, gan, ja, nn, ro, ru, simple, sk, sv, vi, zh)
с (Бот Додава: lv:Kategorija:1100. gados mirušie)
[[gan:Category:1100年代過世]]
[[ja:Category:1100年代没]]
[[lv:Kategorija:1100. gados mirušie]]
[[nn:Kategori:Døde i 1100-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 1100]]
43.100

уредувања

Прегледник